• Buderus DuoCLEAN Hijyenik Boyler- Tek Serpantinli - 500 Litre
Buderus DuoCLEAN Hijyenik Boyler- Tek Serpantinli - 500 Litre
Ürün Kodu : 7736502250-SU500
Marka :  Buderus
120,317.04 TL   78,206.07 TL   Kdv Dahil
Kargo Ücreti: 655.00 TL
3 Günde Kargo
-
+

Buderus DuoCLEAN Hijyenik Boyler- Tek Serpantinli - 500 Litre Nedir ? Boyler Ne İşe Yarar ?


Yaşam alanlarında, en az ortam ısısı kadar, sıcak su kullanımının verimli olması da önemli. Sıcak su kullanırken ortam ısısının etkilenmemesi ve günün her saati kullanıma hazır sıcak su ihtiyacınız için tasarlanan boylerler, suyu ısıtan ve depolayan basınçlı tanklardır. Boyler ne demek sorusu ile başlayan konfor ve tasarruf arayışınız ise Buderus’un farklı kapasitelerdeki boyler çeşitleri ile ihtiyacınıza uygun tüm cevapları bulmanızı sağlıyor. Hayatın konforuna teknolojik çözümlerle çevreci katkılar sağlayan Buderus, tüm iklimlendirme ürünleri gibi bu ürününde de bireysel ve ticari mekanlar için ideal çözümler sunuyor. Sudan daha değerli olan nedir? Temiz sıcak su… Buderus, temiz sıcak su kullanımınız için tasarladığı boyler çeşitleri ile hijyenik, uzun ömürlü sıcak su kullanımını üstün teknoloji ile birleştiriyor. Siz de boylerin çalışma prensipleri ve avantajları hakkında edineceğiniz bilgiler ışığında, doğru cihaz seçimini yapabilir, yaşama değer katan bu teknolojiyi evlerinize ve tüm yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Peki boyler nedir ve neden gereklidir? İşte yanıtları…

Her An Sıcak Su İhtiyacınız İçin… Buderus’un bireysel yaşam alanları için tasarladığı kat tipi boylerler, ısınma sistemi devredeyken dolaşımdaki sıcak suyu, ısıtma haznesinde dolaştırıyor ve ana depodaki suyu ısıtıyor. Ayrıca monte edildiği banyo ortamı da ısınarak enerji tasarrufu sağlanıyor. Kalorifer tesisatının suyunu kullanmadan sıcak su sağlayan boyler sayesinde, doğal gaz kullanımınız verimli hale gelirken, siz de hijyenik sıcak su kullanımının konforunu her an yaşayabilirsiniz.

Yüksek Kapasitede Sıcak Su Kullanmak Mümkün.Evlerin dışında, sıcak su ihtiyacının çok fazla olduğu ticari ve kamusal alanlarda ise Buderus, farklı kapasitelerde ve çift serpantinli güneş enerjili olarak tasarladığı boyler çeşitleri ile toplu kullanım alanları için de uygun çözümler sunuyor. Siteler, fabrikalar, hastane, otel ve endüstriyel tesisler gibi sıcak suyun aynı anda çok sayıda kişi tarafından kullanıldığı toplu yaşam alanlarında, 3 farklı kapasite seçeneği ile Buderus boyler ürünleri, çift serpantin donanımı ile anlık ısıtmayı kuvvetli bir şekilde yapıyor. Böylece ekonomik ve hijyenik sıcak su, ihtiyacın en çok olduğu alanlarda bile yüksek verimle sağlanıyor. Apartman dairesi, müstakil ev ya da sosyal bir alan fark etmeksizin boyler ne işe yarar dediğinizde akla ilk gelen, günün her saati kullanabileceğiniz hazır sıcak su ile ortam ısısının artmasına da katkı sağlayan bu teknoloji oluyor.

 Hijyenik Suya Kolay Erişim İmkanı.Buderus, tüm iklimlendirme ve sıcak su sistemlerinde olduğu gibi boyler üretiminde de doğaya saygılı, yenilenebilir enerji kullanımına ve yaşam konforuna öncülük ediyor. Buderus boyler modellerinin teknik donanımı, suyun çok uzun süre sıcak kalmasına ve depolanan suyun hijyenik olarak korunmasına hizmet eden özellikler taşıyor. Sıcak suyu sağlıklı bir ortamda depolamak için ise özel cam katkılı alaşım kullanılıyor ve bu sayede suyunuz hijyenik bir ortamdan size ulaşıyor.

Yakıt Tasarrufu Yapmak İsteyen Herkes İçin. Boylerin tıpkı bir termos gibi çalışmasını sağlayan poliüretan izolasyon, size günün her saati kesintisiz sıcak su kullanımının konforunu yaşatırken, yakıt tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Buderus, teknolojik uzmanlığını ve yüzyıllara yayılan iklimlendirme tecrübesini ürünlerine yansıtırken, bu ürününün de uzun ömürlü olması için özel bir iç kaplama kullanıyor. Kullanılan kaplama malzemesi, boylerin iç yüzeyini klor ve diğer aşındırıcı maddelerden koruyor. Böylece cihazınız uzun yıllar size konfor ve tasarruf sağlamaya devam ediyor.

Kargoya Veriliş
:
3 Günde Kargo
Kargo Firması
:
Anlaşmalı Kargo (Mng)
Gönderilecek Bölge
:
İstanbul
Teslimat Detayları
:
3 Günde Kargo
İade/İptal Detayları
:
Orjinal Ambalajı Zarar Görmemiş, Monte Edilmemiş, Elektrik yada Tesisat Bağlantısı Yapılmamış, Kargo Yetkilisi Gözetiminde Ambalaj Açılarak Hasarlı ise Hasar Tesbit Tutanağı Düzenlenmiş Ürünler İade Alınabilir.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.